Chalupa v srdci Beskyd

 

Klub Kmado,z.s. Vám Děkujeme, že jste se ubytovali na Chalupě v srdci Beskyd, která je našim sídlem. 

Využijte pro své děti slevu na pobyt v Dětském světě Zvonilka ve Frýdlantě n.O., a to 30,-Kč/dítě 2 hodinový pobyt, dospělý 20%sleva na pizzu nebo paniny:)))

Nabízíme ubytování v srdci Moravskoslezských Beskyd, v obci Ostravice. Objekt stojí na polosamotě, pod horou Smrk a je sídlem Klubu Kmado, z.s. /sportovní klub, provozující Dětský svět Zvonilka ve Frýdlantě nad Ostravicí - www.zvonilka.eu/.

 

Chalupa má 9 ložnic, velkou společenskou místnost "valašská izba" s barem, plně vybavenou kuchyň s nádobím pro 33 osob , 2x lednicí s mrazákem, el.sporákem, mikrovlnou troubou a 2x varnou konvicí, dále 1x koupelnu se sprchovým koutem, 1x koupelnu se sprchovým koutem a vanou, 3x wc. Celková kapacita ubytování je 33 lůžek (s přistýlkami).

Okolo chalupy vede turistická stezka /červená značka/. Chalupa leží na lyžařské sjezdovce "Na Čele". Nad chalupou jsou krásné lesy /ráj pro houbaře a sběrače borůvek/ a je zde velké přírodní jezero, které slouží v létě ke koupání. Na oplocené zahradě je možno využít k přípravě dobrot ohniště nebo kamenný gril, k posezení altán . Děti se jistě zabaví na našem dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a velkou houpačkou, případně mohou i stanovat. Dospělí si zahrají po dohodě volejbal, nohejbal nebo tenis na tenisových kurtech 500m pod chalupou /hospůdka Sauna/. Příznivci bowlingu mohou využít bowling na hotelu Sepetná. Příznivci lyžování či sáňkování využijí lyž.areál 150m od chalupy, dále na Bílé, Mezivodí,  v Malenovicích a na Čeladné...Ostravice má i 18-ti jamkové golfové hřiště a tratě na zimní běžkování. Rybolov je možný na řece Ostravici.

 

Chalupa je vhodná pro všechny věkové kategorie. Nejenom pro rodinnou dovolenou, ale i pro svatby, oslavy narozenin, dětské ozdravné pobyty, letní tábory, školní výlety a adaptační pobyty, podnikové akce, soustředění sportovních oddílů, k setkávání maminek s dětmi, k muzicírování či veršování pod Lysou horou. Je ideální základnou pro cykloturistiku a pěší turistiku. V Ostravici se nachází se cyklotrasy pro rekreační i náročnější cyklisty. Nejvíce navštěvovanou trasou je cesta na Lysou horu.

Hostům je k dispozici WiFi - bezdrátové připojení k internetu - zdarma. Nástup ubytování je ve 14 hodin, odubytování v 10 hodin, pokud není dohodnuto jinak. Parkování osobních vozidel je umožněno - zdarma 100 m u chalupy, a to na vyhrazeném parkovišti, zákaz vjezdu vozidly do dvora a zahrady. Psi se s vámi můžou rekreovat jen vyjímečně, a po předchozí dohodě, a to za 100,-Kč/den pes.

CENA DOHODOU!!!

+elektřina dle spotřeby/ 20 hod nočního proudu za 2,90/KWH, 4 hod denního proudu za 3,90/KWH +DPH, vodné 75,-Kč/den.....poplatek obci, parkování, povlečení a spol.místnost... máte již v ceně, .....brikety do krbů...100,-Kč/pytel

děti do 1 roku ZDARMA :)))


Kontakt

Dětský svět Zvonilka

OD OMMA 1. patro
Hlavní 1485
739 11 Frýdlant nad Ostravicí606 386 597
kontaktní osoba M.Šomanová
předsedkyně Klub Kmado, z.s.
IČO: 871 95 887