CHA CHA BOX......ve Zvonilce v provozu od 24.3.2017!!!

24.03.2017 09:02

Protože někdy venku prší...

CHA CHA BOX je originální zasíťovaný herní systém pro vnitřní prostory, ideální do dětských center, heren a koutků. Hrací boxy nepotřebují dopadovou zónu a na minimální ploše poskytnou dětem bezpečnou a aktivní zábavu. Kromě typových variant herních boxů je možné vytvořit různé modifikace v ploše i prostoru, včetně několikaposchoďových staveb. Zasíťované chodby tvoří labyrint a vedou děti přes různé překážky ke skluzům a bazénkům s míčky.CHA-CHA BOX je herní systém vhodný pro velké herní haly, nákupní střediska, obchodní domy, hotely, restaurace, kavárny a jako doplněk do dětských koutků, heren a center. Nosná konstrukce je tvořena ocelovými trubkami, které jsou pospojovány systémem certifikovaných trubkových fitinků. Konstrukce je z důvodu bezpečnosti a komfortu opatřena měkkými ochrannými návleky. Stěny a stropy jsou vyplněny ochrannými sítěmi. Všechny herní prvky, kromě sítí, jsou z omyvatelného materiálu. Konstrukce celého herního systému vyžaduje kotvení do podlahy. Ve Zvonilce jsme zvolili stavbu  dřevěného podia, do kterého je hrací centrum ukotveno. 

Město nás bohužel při zakoupení centra finančně nepodpořilo, proto jsme byli nuceni si finance vypůjčit. Kdo má zkušenosti s tímto hracím prvkem, ten ví, že pořizovací náklady jsou nemalé, cca 140.000,-Kč. Případným sponzorům, kteří by nám chtěli dodatečně přispět nebo poradit jak získat dotace na CHA-CHA BOX, předem děkujeme.

Dobrovolníci, kteří jste nám pomáhali 5 dnů se stavbou CHA-CHA BOXU. Díky Radkovi, Michalovi, Igorovi, Petrovi, Kamilovi, Přemkovi, Svaťovi, Markovi, Liborovi a Martině za desítky hodin svého volného času, který věnovali dětem:)))

—————

Zpět


Kontakt

Dětský svět Zvonilka

OD OMMA 1. patro
Hlavní 1485
739 11 Frýdlant nad Ostravicí606 386 597
kontaktní osoba M.Šomanová
předsedkyně Klub Kmado, z.s.
IČO: 871 95 887