Zvonilka se zúčastnila největšího náboru dětí do sport.kroužků v Moravskoslezském kraji - "Sporťáček", 3.9.2016

03.09.2016 21:45
Na "Sporťáčkovi"  s Jaromírem Jágrem !!!!
Klub Kmado,z.s., který je provozovatelem Dětského světa Zvonilka ve Frýdlantě nad Ostravicí /1.patro OD OMMA/ se společně se Sportovním klubem město Frýdek-Místek, oddíl JUDO,- zúčastnil největšího náboru dětí do sport.kroužků v Moravskoslezském kraji - 6. ročník sportovního festivalu "Sporťáček", kde se na 52 stanovištích představilo na 80 sportovních aktivit, klubů a sportů, a to 3.9.2016 v Ostravě- Vítkovice. Podpořit tuto akci přijel i hokejista Jaromír Jágr. Díky všem účinkujícím i návštěvníkům, kteří chtějí umístit své děti do kroužků a kursů, protože - KDO SI HRAJE, nezlobí!!!
 
Během dne se na podiu vystřídalo 21 exhibičních vystoupení sportovních aktivit. Atmosféra byla skvělá a návštěvníci, dospělí i děti si mohli vyzkoušet či shlédnout nejenom známé sporty jako- Stolní tenis, Cyklistika, Lední hokej, Fotbal, Rugby, Jezdectví na koních, Karate, Judo, Veslování, Golf, Kriket, Moderní gymnastika, Požární sport, Synchronizované plavání, Cyklistika handicapovaných, Házená, Atletika, Badminton, Florbal, Tanec, či Hokejbal, ale i sport.aktivity netradiční- Korfbal, Longboarding, Zumba, Hudební hrátky s děťátky /6 týdnů-4 roky/, Spikeball,, Kraf maga, Americký fotbal a Flag fotbal, Pole dance, Ringo, Taekwon-do itf, Capoeira, Street dance, Molkky či Crossminton. 

 

 

Česká televizeSport v regionech

 

 
Za Klub Kmado předvedli EEXIBICI ZUMBY NA PODIU trenérka Zumby- Nikol Vlochová s dětmi- Adéla Pavlorková, Denisa Pavlorková, Nikol Kabátová, Tereza Josieková. S judem se představili na "Sporťáčku" žáci Lubomíra Černého /trenéra oddílu Judo při sportovním klubuměsto Frýdek-Místek/- Kateřina Kubalová, Pavel Drábek, Denisa Pavlorková, Jan Foldyna, Alex Hutyra, Alena Kročková a Jakub Jandek, rozhovor pro ČT trenér Judo a voják z povolání- Radek Cmíral.         Všem děkujeme .
Shlédnout lze :     Česká televize, Sport v regionech
Sporťáček 2016 Ostrava, Premiéra: čtvrtek 8. 9. na ČT sport, Reportáž z největšího náborového sportovního festivalu
Premiéra :   ČT sport....... čtvrtek 8. 9. 13:00 PDC: 13:40
Opakování : ČT sport .....pondělí 12. 9. 10:50 PDC: 11:30
 
Zájemci o Judo, Zumbu, Hudební hrátky s děťátky, Korfbal a jiné míčové hry ve Frýdlantě n.O. či o Judo ve Frýdku-Místku, hlaste se na tel.606 386 597, osobně ve Zvonilce, klubkmado@seznam.cz, www.zvonilka.eu, www.judofrydekmistek.eu

Sporťáček v Ostravě přivítal vzácné hosty. Podpořit vztah dětí ke sportu přišla hokejová ikona Jaromír Jágr, jako hosté se objevili i ministr financí Andrej Babiš a ministryně školství Kateřina Valachová. Z dalších osobností nechyběl olympijský vítěz z Nagana, hokejista David Moravec a trojice hráčů HC Vítkovice Stell, stejný počet fotbalistů Baníku Ostrava, bikerka Tereze Němcová-Huříková a elitní žokej Marek Stromský.

 

—————

Zpět


Kontakt

Dětský svět Zvonilka

OD OMMA 1. patro
Hlavní 1485
739 11 Frýdlant nad Ostravicí606 386 597
kontaktní osoba M.Šomanová
předsedkyně Klub Kmado, z.s.
IČO: 871 95 887